Hledáte způsob výhodného nakupování z pohodlí vašeho domova? Využijte cashback portálu, který vám nabízí zvýhodněné ceny na rozmanité množství výrobků. Nakupování přes cashback portál je nesmírně snadné a finančně výhodné.

Cashback nakupování

Cashback je spojením dvou anglických slov, a to „cash“-hotovost/peníze a „back“- zpátky. Cashback portál vám tak nabízí možnost výhodného nakupování, přičemž dostanete část svých peněz z nákupu zpět. To, jakou část peněz z nákupu dostanete zpět, poznáte podle procent, které jsou u daného e-shopu na portále uvedeny. Ušetřit tak můžete například 5 % z výsledné částky nákupu.

Jak nakupovat?

Zavítejte na cashback portál tipli.cz, který vám nabízí možnost výhodného nakupování online. Tato služba je navíc zcela zdarma a bez jakýchkoliv poplatků. Za registraci, nákupy a zaslání peněz zpět na bankovní účet nic neplatíte. Stačí, když si vyberete na Tipli váš oblíbený e-shop či takový, který vás zaujal svou slevou, kliknete na něj a můžete se pustit do nakupování. Do daného obchodu budete přesměrováni a vše probíhá naprosto identicky, jako kdybyste nakupovali v e-shopu klasicky přímo. Ceny jsou stále stejné. Po nákupu vám však část peněz přijde zpět na bankovní účet.

Jak je to možné?

Říkáte si, jak je možné, že vám cashback portál může část peněz z nákupu vrátit zpět? Není v tom žádný háček. Pravdou je, že obchody platí cashback portálu za to, že přináší nové zákazníky a tento portál se o své odměny následně dělí s vámi. Vy tak můžete z pohodlí domova nakupovat rozmanité množství výrobků, například oděvy, doplňky, obuv, nábytek, léčiva atd., a to navíc za zvýhodněné ceny. A zboží vám následně přijde až k vašim dveřím. Nezapomeňte ani na aktuální letáky, ve kterých se dozvíte o množství různých slev.