Elektrické a aku nářadí nachází své uplatnění stále častěji a to jak ve firmách a společnostech, tak i v dílnách domácích kutilů. Využívá se především na ty práce, kde již běžné nářadí nestačí.

Elektronářadí a aku je mnohem výkonnější a rychlejší.

Aku versus elektrika

Každý druh nářadí má svoje výhody i nevýhody.

Elektrické nářadí nabízí vyšší výkon a to díky napájení ze sítě. Nevýhodou je především právě nutnost zapojení do elektrické sítě. Také přívodní kabely mohou být občas na obtíž. Tyto skutečnosti omezují možnosti využití elektrického nářadí.

Aku nářadí dávají přednost především ti, kdo často pracují v terénu, neboť není potřeba jeho zapojení do elektrické sítě. Aku nářadí je také bezpečnější a to díky absenci kabelů, které mohou mnohdy, především v menších prostoru, překážet.

Přestože je elekronářadí výkonnější, především v poslední době, jej to aku dohání a to díky stále výkonnějším akumulátorům. Mezi největší výhody aku nářadí patří především mobilita, pracovní komfort a snazší manipulace a to díky absenci přívodních kabelů. Lze jej využít i v hůře přístupných terénech, či místech vzdálených od domu.

Kvalita za přijatelnou cenu

To vše nabízí kvalitní nářadí Stanley Fatmax. Společnost je na trhu již velmi dlouho dobu a její používané technologie, organizace výroby i inovativní přístupy se objevují v různých činnostech v zemích celého světa. Tato společnost nabízí v současné době celosvětově nejširší portfolio výrobků celé řady světově proslulých značek. Tato původně pouze americká firma se postupem času přeměnila na na globální výrobní i obchodní společnost, jež působí v celé řadě zemí, kterým nabízí kvalitní nářadí s dlouhou životností a za velmi přijatelné ceny. To ji činí celosvětovou jedničkou v oblasti nářadí a to jak elektrického, tak i aku nebo nářadí ručního.