SEO je věda. Stačí si přečíst o jeho historii. Jak postupně přibývaly webové stránky, bylo neustále potřeba upravovat vyhledávací algoritmy tak, aby se na předních pozicích zobrazovaly ty nejkvalitnější a nejpopulárnější stránky. SEO je způsob, jak budou vaše stránky vypadat pro vyhledávače jako kvalitní a populární, když toho dosáhnete, budou je řadit výše ve výsledcích vyhledávání a vy můžete tak dosáhnout pravidelné návštěvnosti z organického vyhledávání.

Profesionální SEO

Ačkoliv mnoho lidí dělá SEO amatérsky, nejvýhodnější je svěřit ho do rukou zkušené agentury Seoconsult.cz, která se postará, abyste efektivně dosáhli požadovaných výsledků. SEO cena se liší a vždy se stanoví podle cílů i vašich finančních možností. U SEO je potřeba se věnovat ON page i OFF page faktorům, agentura se nejprve postará, aby byl web po obsahové stránce v pořádku, tedy aby byl plně validní, to zahrnuje například, aby by responzivní, měl správnou strukturu, dostatek textového obsahu, rychle se načítal, měl meta informace a mnoho dalšího. Pokud je web plně validní, stanoví se klíčová slova, na která je potřeba web posouvat ve vyhledávání. Ta agentura zjistí díky důkladné analýze klíčových slov, vyberou se ta slova, která uživatelé nejčastěji hledají v souvislosti s tím, co nabízíte. Následně se stanoví vhodná strategie pro budování zpětných odkazů, které budou podporovat tato klíčová slova. Web se postupně bude posouvat na důležité výrazy ve výsledcích vyhledávání a vy dosáhnete pravidelné návštěvnosti.

Další služby

SEO je základem, ale není to jedinou možností propagace, společně se SEO je vhodné se věnovat PPC a vhodnou službou je i propagace a správa Facebook. Spolupráce s profesionály vám otevře oči a umožní vám získat mnoho nových potenciálních klientů.