Můžeme narazit na mnoho luxusních věcí, bez kterých se v životě budeme muset obejít, od přepychových paláců až po soukromé tryskáče. Naštěstí jsou i luxusní věci, které si můžeme výhodně pronajmout, patří mezi ně luxusní vozidla. Snad všichni vědí, že budoucnost automobilů leží v elektrovozech. Postupně vytlačí vozy na fosilní paliva, aby nezhoršovala životní prostředí. Mezi nejžádanější a zároveň nejluxusnější vozidla mezi elektromobily patří vozy Tesla.

Půjčovna vozů Tesla

Zajisté už jste si vozů Tesla někdy všimli. Jsou tak úchvatné, mají elegantní design, jsou tiché a působivé. Už se na ně nemusíte jen dívat, můžete je řídit. Tato možnost se vám nabízí díky pražské půjčovně, která nabízí možnost tesla pujceni. Na kolik vás vlastně pronájem vozů tesla vyjde? Budete příjemně překvapení, začíná už na 2200 korunách na den. K dispozici je vám temperamentní limuzína Tesla S P85D, dále komfortní SUV s křídly Tesla X P100D a elegantní vůz Tesla 3 Long Range. Řídit elektrovozidlo je působivým zážitkem, protože vozy Tesla jsou tiché, jízda s nimi je dynamická a po sešlápnutí pedálu okamžitě ucítíte jejich sílu.

Za jakým účelem byste si chtěli vůz půjčit. Můžete si udělat jen tak radost, využít vůz k tomu, abyste vzali svou dívku na rande, vyrazit s vozem na prodloužený víkend nebo třeba na obchodní schůzku. Vozy jsou vám k dispozici neustále, přímo na webu půjčovny si je můžete zarezervovat na libovolně dlouhou dobu a užívat si možnosti, jaké nabízí. Vozy jsou samozřejmě plně pojištěné, mají zaplacené povinné ručení, dálniční známku i nonstop asistenční službu. Abyste si je mohli půjčit, musíte být staří alespoň 21 let a být minimálně rok majitelem řidičského oprávnění. Řízení těchto vozů není náročné, naopak je velmi pohodlné, jednoduché a příjemné. Pokud vás půjčení vozu Tesla láká, tak se netrapte a jednoduše si ho zarezervujte, pronájem tohoto vozu je investice, které rozhodně litovat nebudete.