Potřebujete dodávku? Musíte přemístit větší množství věcí a váš vůz je pro tento úkol zkrátka příliš malý? Nabízí se vám jednoduchá možnost, můžete si levně půjčit dodávku na jak dlouho potřebujete. Podobný problém řeší řada firem, potřebují často převážet materiál nebo dovážet zboží ke klientům a pořízení vlastní dodávky by pro ně bylo příliš nákladné Za minimální náklady si mohou jak krátkodobě, tak i dlouhodobě pronajmout dodávku.

Pronájem dodávky je snadný

Hledáte pronájem dodávky v Praze? Ideální volbou je web Dodavky.online, kde si můžete vybrat z celého vozového parku takovou dodávku, jaká vám bude vyhovovat. Nabízí se vám vozy různé velikosti. Která dodávka pro vás bude nejlepší? Firma sídlí nedaleko tramvajové zastávky Nákladové Nádraží Žižkov – Praha 3 a při půjčení dodávky nabízí mnoho výhod. Máte zde hlídané parkování, takže můžete svůj vůz zaparkovat zcela zdarma a bude v naprostém bezpečí. Firma je vám k dispozici nonstop, takže ji můžete kontaktovat kdykoliv a dodávku si zajistit, jak budete potřebovat.

Dodávku nemusíte používat jen v Čechách, ale půjčovna nabízí možnost používat dodávku v rámci celé EU. Pokud budete mít zájem o dlouhodobější spolupráci, nabídne vám společnost výhodnější ceny. Všechny vozy jsou pojištěné a s plnou asistenční službou, jsou také v perfektním stavu, všechny vozy jsou pravidelně servisované. Vůz si můžete po dohodě nechat přistavit na potřebné místo a v případě potřeby vám firma může zajistit vůz i s řidičem. Můžete využít i celé řady příslušenství, od stěhovacích popruhů až po gumycuky, sněhové řetězy aj.

Kromě dodávek si můžete půjčit také různé druhy vozíků, může jít o přívěsný vozík plato, skříňový nebo s bočnicemi. Pokud budete potřebovat dodávku nebo přívěsný vozík, neváhejte firmu kdykoliv kontaktovat. Více na dodavky.online.