Vyměnit kola na voze zvládne většina motoristů. Existují však práce, na které si většina lidí netroufne nebo práce, které vyžadují speciální odbornost a také správné vybavení. Patří sem například práce na elektronice vozu. Je to něco složitého a když potřebujete takové práce zajistit, je potřeba se obrátit na specializovanou firmu. Odborníkem v této oblasti je například společnost MTE, s.r.o., která vám zajistí služby ve vysoké kvalitě a za skvělé ceny.

Potřebujete opravit ABS

Je vaším cílem oprava řídící jednotky ABS? Každé auto potřebuje kvalitní brzdící systém, který vám umožní nejen brzdit, když potřebujete, ale také zvládne auto ovládat i za extrémních podmínek. ABS, neboli Antilock Braking System zajistí, aby nedošlo k blokování kol a ztrátě kontroly nad vozidlem. Díky ABS se brzdná síla přenáší na kola přesně podle potřeby. Pracuje na základě elektronických signálů ze senzorů kol. Problém je, když ABS nefunguje tak, jak by mělo. Častými problémy jsou vadné senzory otáček, vadná řídící jednotka ABS, špatné nastavení řídící jednotky nebo poškození kabeláže. Společnost zjistí závadu a ABS jednotku vám profesionálně opraví, aby bylo vaše ježdění opět bezpečné.

Airbagová jednotka

Věděli jste, se poruchy motoru indikují prostřednictvím dohodnutých kódů? Jedná se o DTC kódy, které informují o poruchách. Ukládají se do řídící jednotky a skrze diagnostiku lze tyto poruchy snadno zaznamenat a opravit je. Když je porucha opravená, je potřeba chybové kódy vymazat. Žádaná je reaktivace airbagové jednotky v autě. Dokonce i signály ze senzorů tlaků ve vozidle jsou odesílány do řídící jednotky. Na základě toho se mohou aktivovat různé airbagy. Společnost vám zajistí servis airbagových jednotek. Jednotka bude opravena a chyby řídící jednotky budou odstraněny, aby airbagy opět fungovaly tak, jak fungovat mají. Společnost nabízí i mnoho dalších užitečných služeb, které můžete sledovat přímo na jejím webu MTE.sk.