Praktickým účelem autopotahů je ochrana sedaček. Autopotahy do všech značek, typů a modelů automobilů nabízí specializovaný maloobchodní prodejce a velkoobchodní dodavatel VTVauto. Tato společnost nabízí pestrý sortiment potřeb pro motoristy z řad fyzických i právnických osob. Zaměřuje se nejen na prodej autopotahů, ale i na další autopříslušenství a autodoplňky. Jsou to například ozdobné kryty kol, gumové koberečky, chromové kryty a rámy, deflektory čili ofuky oken, boční nášlapy neboli stupačky a spousta dalších užitečných či atraktivních doplňků.

Nabídka autopotahů

V minulosti bylo běžné, že jste si koupili universální autopotahy, které bylo možné použít na sedačky jakéhokoliv automobilu. To je dnes nemožné, jelikož každá automobilka vybavuje svá vozidla jinými sedačkami. Ty vyžadují, aby autopotah byl ušit na míru a dokonale k sedačce přilnul. Proto je dnes nutné se při výběru řídit značkou a modelem svého plechového miláčka.

Ochranné autopotahy

Vedle potahů na autosedačky jsou v sortimentu společnost VTVauto také různé typy ochranných potahů. Především jsou to servisní potahy Monteur vyrobené z nesnadno promokavé a oleji vzdorné látky. Tyto ochranné potahy jsou určeny pro automechaniky v autoservisech a jsou vyrobeny tak, aby bylo zakryto sedadlo, opěradlo, boky i opěrky hlavy.  Hodí se na všechny standardní autosedačky. Pro automechaniky jsou v nabídce také autotrika na přední sedáky a pro autolakýrníky pak ochranné potahy na kola.

Autokoberce

Zejména v zimním počasí se velice osvědčují autokoberce či autorohože, které zachycují tající sníh, bláto a jiné nečistoty z bot řidiče i ostatních členů posádky. Nejlepším řešením jsou kvalitní gumové autokoberce, které jsou obvykle součástí nákupu vozidla, ale také si je u společnosti VTV můžete vyměnit za nové. Gumové koberce jsou těžší a déle vydrží. Jejich předností je moderní a protiskluzový design, okraje zachycující nečistoty a zesílení v oblasti paty u pedálů.