Dodávka je snad tím nejvíce praktickým vozem, protože je rychlá, hbitá a přitom nabízí velké množství úložného prostoru. Bohužel jsou dodávky také poměrně drahé. V současné době je trendem si mnoho věcí půjčovat a dodávky patří mezi věci, které je vždy výhodnější si půjčit. Jestliže ji nepotřebujete denně, bylo by její vlastnictví velkou starostí navíc, protože provozování vozu přináší řadu povinností.

Kde si dodávku výhodně půjčit?

Dodávka je velmi obecný pojem, protože se od sebe dodávky liší svou velikostí, provedením i výbavou. Všechny typy dodávek a za nejlepší ceny vám zajistí na Dodavky-express.cz. Je to nejlevnější půjčovna dodávek praha, která má ve svém vozovém parku dodávky všech velikostí, od pickupů až po velké dodávky s valníkem či skříní. Vzhledem k široké nabídce můžete použít konfigurátor a podle požadavků si vyfiltrovat vozy, které pro vaše účely budou nejvhodnější. Budete příjemně překvapeni nízkými cenami pronájmu, které začínají už na 390 Kč za den, nejste nijak omezeni počtem kilometrů. Každý vůz je v perfektním technickém stavu, je samozřejmě plně pojištěný, má dálniční známku i asistenční službu.

Dodávku si můžete půjčit na jeden jediný den, ale i dlouhodobě. Při dlouhodobém půjčení získáte slevu navíc a to zajisté potěší. K dispozici vám jsou také mikrobusy nebo se vám nabízí i možnost přívěsného vozíku. Nezáleží na tom, jestli potřebujete vůz pro firemní nebo osobní použití, je k dispozici všem řidičům, kteří disponují řidičským oprávněním skupiny B. Pokud jste se doposud trápili tím, že nemáte potřebnou dodávku, můžete si ji výhodně půjčit a máte rázem o starost méně. Pronajímání dodávek je stále populárnější a můžete ho využít i vy, abyste měli vždy k dispozici potřebný vůz a za co nejmenší výdaje.