Kolik nebezpečného odpadu váš autoservis vyprodukuje? V autoservisu se bohužel neřeší jen opravy vozů, ale i mnoho povinností vůči státu. Jednou z nich je i problematika odpadů. Nestačí odpad vyhodit, je třeba ho správně třídit a také ho nechat správně zlikvidovat, zejména ten nebezpečný. Výraznou část práce zabere byrokracie spojená s odpady. Pokud už to nechcete řešit, tak nemusíte. Tuto problematiku za vás převezme zkušená firma na Ecosevis.eu.

Řešení odpadů od A do Z

Zajímá vás, jak by se mohla řešit likvidace odpadu v autoservisu, abyste s tím neměli žádnou práci navíc? Firma z vás problematiku převezme tak, že si nebudete muset s odpady lámat hlavu, jen je budete řádně třídit. Pokud nemáte potřebné příslušenství pro třídění, bude vám zajištěno. Znamená to, že dostanete popelnici na filtry i další nebezpečný odpad, dostanete také kontejner na autobaterie, ILNO, šanon s dokumenty a dokonce i ceduli označující místo pro uložení odpadů. Všechny nádoby budou řádně označené a vždy když se naplní, objednáte si u firmy odvoz odpadu.

Můžete si zajistit také pravidelný odvoz. Celou řadu odpadu od vás firma odkoupí, takže můžete mít odvoz nejen zadarmo, ale také na něm vydělat. Odkoupí od vás například železo, barevné kovy, autobaterie a katalyzátory. Budou vám zajištěny všechny zákonné povinnosti, které zahrnují i ohlášení přepravy na Ministerstvo přes OLPNO, průběžnou evidenci odpadu a zpracování ročního hlášení za odpady. Vše máte zajištěné a chcete jen, aby vám někdo udělal roční hlášení za odpady? V takovém případě navštivte portál www.RocniHlaseni.cz, kde si můžete tuto službu zajistit. Nahrajete potřebné dokumenty, zaplatíte za službu a experti vám roční hlášení zpracují a odešlou ho přes ISPOP.