Koupit si sériově vyráběný vůz a jen v něm jezdit? To není nic pro fanoušky zběsilé jízdy. Pokud očekáváte od svého vozu více, než jen to, aby vás vozil z bodu A do bodu B, je třeba provést nějaké úpravy. Upravovat vůz, to je skvělá zábava, která sice není levná, ale přinese vám potěšení, které za to zkrátka stojí.

Jakým úpravám vozu se věnovat?

Vůz je velký a komplikovaný stroj. Pokud se chcete věnovat úpravám, je těžké vybrat, čím začít. V první řadě se zaměřte na hlavní části a následně na detaily. Samozřejmě se věnujte úpravám i podle finančních možností, nikdo nemá nekonečný rozpočet a tak je vhodné dělat úpravy postupně, například každý měsíc několik úprav. Mezi nejpopulárnější úpravy patří výměna běžných kol za hliníkové disky. Dále můžete pro svůj vůz namontovat univerzální středové tlumiče.

Kde ovšem pořídit veškeré vybavení pro svůj vůz? Zapomeňte a předražené kamenné obchody, mají obvykle úzký výběr. Mnohem lepší volbou je specializovaný internetový obchod Race-shop.sk.

Najdete zde kompletní sortiment, jaký jen můžete potřebovat. Pokud chcete například koupit vymezovací kroužky, stačí je zadat do okénka vyhledávání. Eshop je přehledně rozdělený do kategorií, takže zde snadno naleznete přesně takový sortiment, jaký hledáte. Hledat můžete sortiment podle kategorií, ale také podle výrobců. Pokud máte v oblibě nějakého konkrétního výrobce, můžete součástky a doplňky vybírat přímo od něj.

V nabídce se nachází díly pro motor, podvozek, disky a pneu, brzdy, vybavení pro interiér a bezpečnost, elektronika, výstroj, převodové ústrojí, výfukové sestavy, vybavení dílen a mnoho dalšího. Sortiment je velmi detailně popsaný, abyste měli jistotu, že vybíráte správně. Inspirujte se širokou nabídkou.