Málokterý autoservis nabízí majitelům motorových vozidel všestranné služby pod jednou střechou. Vedle běžných i složitějších oprav nabízí autoservis Hlučín i pneuservis včetně seřizování náprav vozidel. Brány autoservisu jsou otevřeny majitelům vozidel nejrůznějších typů a značek od pondělí do pátku od 7 do 17 hodin a v sobotu od 8 do 12 hodin. Pokud se vám stane na autě menší závada, odstraní ji mechanici autoservisu na počkání. V případě rozsáhlejší opravy si můžete své auto vyzvednout opravené v co nejkratší možné lhůtě.

Přehled činností autoservisu Hlučín

Autoservis se snaží vyhovět všem zákazníkům, a proto se zaměřuje především na drobné opravy, které provádí na počkání. Konkrétně se jedná například i o seřizování geometrie náprav, nebo čištění a doplňování náplně klimatizace. Na realizaci těchto úkonů si můžete počkat v příjemném prostředí. Pokud se na vašem vozidle vyskytne složitější závada, musíte se předem objednat buď při osobní návštěvě, nebo prostřednictvím telefonu. U těchto oprav vám autoservis předloží podrobný rozpočet opravy, takže se předem dozvíte, kolik vás bude oprava vašeho automobilu stát.

Nabídka dalších služeb

Pokud nechcete prožívat nervy při kontrole v STK a měření emisí, můžete své vozidlo před cestou do STK svěřit autoservisu, který vám je na kontrolu připraví. Budete tak moci býti v klidu, neboť se svým autem kontrolou určitě projdete. Další službou je výměna čelního skla, která patří k nejčastějším opravám. Pokud chcete mít své auto co nejlépe zabezpečeno před zloději, nabízí autoservis namontování zámku na řadící páku od firmy Misterlock. Oblíbený je také vyhledávací systém Sherlock, který vám autoservis na počkání namontuje, stejně jako například tažné zařízení od firmy Bosal.

Pneuservis

Vedle prodeje a výměny pneumatik provádí autoservis Hlučín také seřizování náprav vozidel, a to pomocí 3D laserové geometrie Hofmann Megaline Ssence 600. V databance tohoto přístroje má autoservis data více než 20 tisíců osobních a užitkových vozidel z Evropy i z jiných částí světa.

K dispozici je také zásilková služba, u které si můžete objednat pneumatiky pro osobní i užitková vozidla, ale i pro nákladní, AGRO a EM auta. Z tohoto sortimentu si můžete vybírat i osobně v kamenné prodejně v Hlučíně. Na skladě jsou vedle pneumatik také disky kol a oblíbená alukola.