Současná nabídka trhu je dosti rozmanitá a rozsáhlá. Pokud chcete získat nové klienty či zákazníky, nepomohou vám pouze kvalitní služby či produkty, které nabízíte. Je potřeba dát o sobě patřičným způsobem vědět. Tisk kvalitní reklamních tiskovin zajistí ABC tiskárna.

Zviditelněte se pomocí roll upu

Roll upy jsou velmi snadný způsob, kterým můžete prezentovat svoje produkty či služby. Pokud vyrážíte na nějakou akci, roll up s důležitými informacemi či fotografiemi na ní rozhodně nesmí chybět. Stojany lze velmi snadno postavit, jsou přenosné a lehce se s nimi manipuluje. Nabízejí atraktivní design a jsou vhodné do jakéhokoli interiéru. Objednat si můžete několik různých variant. Některé varianty jsou nabízené v jedné, jiné i v několika různých velikostech. Některé varianty jsou pouze jednostranné, ale pořídit si můžete také roll upy oboustranné. Velkou výhodou je i taška, která umožňuje nejen snadné skladování, ale i přenášení.

V případě, že již nějaký ze systémů vlastníte, lze pouze realizovat výměnu tisku.

Buďte profesionál

Pokud chcete vzbudit profesionální dojem, neváhejte a objednejte si firemní desky, které mohou sloužit nejen vám, neboť ochrání důležité dokumenty, ale i vašim klientům a to jako dokonalý reklamní předmět. Pro výrobu desek si můžete vybrat i z celé řady materiálů, díky čemuž mají desky dlouhou životnost a zajišťují potřebný komfort.

Potěšte své klienty

Hledáte dárek, který bude nejen praktický, ale zároveň poslouží i jako kvalitní reklama, která bude stále na očích? Pak využijte možnosti nechat si navrhnout a vytisknout nástěnný kalendář. Může obsahovat jak fotografie klasické, tak i fotografie vámi nabízených produktů. Tisk nástěnných kalendářů není nic náročného. E-abctiskarna nabízí tisk ofsetový i digitální.