Autodoplňky nám dovedou v mnohém zpříjemnit cestování, ale mohou také zvýšit naši bezpečnost. Máte-li v hledáčku autodoplňky Škoda, zavítejte na webové stránky https://www.vopi.cz/autodoplnky-skoda/, což jsou stránky mnohaletého českého výrobce koberců Vopi.cz. Najdete tady nejen autodoplňky Škoda, ale i mnoha dalších značek. My se ale zaměříme na ty pro naše české vozy.

Autodoplňky Škoda Kamiq

K velmi oblíbeným modelům Škoda patří Kamiq. Díky Vopi.cz si můžete vybrat mnohé autodoplňky Škoda Kamiq hezky na jednom místě. Autodoplňky na jednotlivé vozy dle roků výroby upřesníte jednoduše ve filtru v přehledu roků výroby. Zvolit můžete např. gumové koberečky Novline s okrajem vyšším, tedy 28 mm, autokoberce Royalfit, také gumové vany neboli dolní dno s okrajem 28 mm, nechybí ani barevné autokoberce, plastové vany do kufru bez protiskluzu, gumové autokoberce v podobě středového tunelu…

Škoda Scala a autodoplňky pro ni

Také autodoplňky Škoda Scala nabízí Vopi. Právě teď v zimě vám mohou přijít vhod gumové autokoberce Škoda Scala 2019 zadní za 469 Kč. Už se nebudete bát, jak bude vypadat podlaha u zadních sedadel poté, co povezete děti ze školy či školky. Gumová vana Škoda Scala 2019 neboli dolní dno (ne pro variabilní dno) s okrajem 28 mm je právě teď v nabídce za 1 190 Kč.

Elegantní autokoberce pro tento model vozu z roku 2019 můžete koupit v provedené Perfectfit za cenu od 715 Kč. Když si koupíte autokoberce i jiné autodoplňky přesně na míru, tedy dle typu vozu, budete mít jistotu, že budou dokonale pasovat. V porovnání s univerzálními autodoplňky jsou sice o něco dražší, máte ale záruku že „sednou“ a jsou vyrobeny z kvalitních materiálů moderními technologiemi.

Podívejte se na vopi.cz, kde najdete kompletní přehled zboží. Při nákupu nad 1 000 Kč v e-shopu s platbou předem získáte dopravu po ČR zdarma, dárek zdarma k objednávce nad 1 000 Kč a slevu 5 % k dalšímu nákupu.